Online Alışveriş

Çetin group bünyesinde yer alan 3 farklı online mağaza ile müşterilerine konforlu alışveriş imkânı sunulmaktadır. Markastok.com web sitesi ve mobil uygulaması aracılığıyla değerli müşteriler, Çetin Family perakende mağazacılık bünyesinde yer alan tüm yerli ve global markalara diledikleri zaman ulaşıp online sipariş oluşturmaktadır. Markastok.com aynı zamanda yerli ve global tüm Pazar yerleri üzerinden Markastok mağazası altında satışlarını sürdürmektedir.

Exxeselection.com web sitesi ve mobil uygulaması, fırsatlarla ve ayrıcalıklarla dolu bir dünyayı lüks giyim severler ile buluşturmaktadır. Tüm ürünlerin detaylı fotoğrafları, ürün özellikleri, beden tablosu ve müşteri geri bildirimlerine yer verilerek, değerli müşterilerine 7/24 online alışveriş hizmeti sunmaktadır. Exxeselection.com aynı zamanda yerli Pazar yerleri üzerinden Exxe Selection mağazası altında satışlarını sürdürmektedir.

Lela.com.tr web sitesi aracılığıyla, Çetin group bünyesinde 2019 yılında kurulan Lela kadın giyim markasının koleksiyonları müşterilerine özel olarak sunulmaktadır. Lela markasının ilham kaynağı doğallıktır. Şıklığın ve güzelliğin doğallıkta ortaya çıktığını göstermeyi amaçlayan Lela, natural ve trend kombinler ile her yaştaki kadın müşterilerinin mutluluğunu amaçlamaktadır. Lela markası aynı zamanda yerli ve global tüm Pazar yerleri üzerinden Markastok mağazası altında satışlarını sürdürmektedir.