Lüks Mağazacılık

Çetin group bünyesinde yer alan ve 1997 yılında kurulan ilk mağazası ile Exxe Selection, dünyaca ünlü lüks giyim markalarını farklı mağaza konseptleriyle değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Exxe Selection mağaza konseptinde çoklu lüks giyim markaları sergilenmektedir. Armani grubu ile 25 seneye ulaşan güçlü partnerliğine dayanarak, Emporio Armani ve Armani Exchange mağazalarının Bursa’da ve İstanbul Akasya AVM’de Türkiye temsilciliği üstlenmiştir. Mağazalarında sağlanan nezih atmosfer, kaliteli hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla Exxe Selection, moda severlerin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Bursa’da kurulan ilk mağazası ile İstanbul, Antalya, Balıkesir, Afyon ve Kocaeli’de açılan yeni mağazaları özel mimari tasarım ekipleri tarafından projelendirilip hayata geçirilmiştir. Her bir mağazanın mimarisi ve koleksiyonların sergilendiği bölümler, değerli müşterileri için alışverişin keyifli, konforlu ve özel kılınmasını hedefleyerek dizayn edilmiştir.

Emporio Armani, Hugo, Boss, Philipp Plein, Michael Kors, Armani Exchange, Calvin Klein, Les Benjamins, Versace Jeans Couture, Kenzo, Love Moschino, Guess ve daha pek çok lüks markanın tasarımları, moda severler için İtalya’dan direkt özel olarak ithal edilmektedir. Her sezona özel güncel koleksiyonlar ve marka iş birlikleri, Avrupa ve Amerika ile aynı anda Exxe selection’da yer almaktadır.