ÇETİN FAMILY
5651 Sayılı Kanun Kapsamında Internet Erişim Kaydı Tutulmasına Yönelik
Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni

Veri Sorumlusu Kimliği


Kişisel verileriniz veri sorumlusu sıfatıyla Çetin Family Tekstil Gıda Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (“Şirket”) tarafımızca, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamda aşağıda belirtilen şekilde işlenebilecektir.Kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenme amaçları konusunda detaylı bilgiler, www.cetinfamily.com.tr’den erişilebilen Çetin Family Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikası’nda yer almaktadır.


Kişisel Veriler, İşleme ve Aktarma Amaçları, Hukuki Sebepler, Toplama Yöntemi, Alıcı Gruplar
Kullanılan yazılım nedeni ile cari kart işlemlerinin takibi uyarınca işlem güvenliğine ilişkin verileriniz, Kanun’a ve Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak elektronik yöntemlerle, tarafımızca bilgi güvenliği süreçlerinin yürütülmesi, veri sorumlusu operasyonlarının güvenliğinin temini amaçları doğrultusunda elde edilecek, Kanun’un 5. maddesinde belirtilen veri sorumlusunun meşru menfaati hukuki sebebine dayalı olarak işlenebilecek ve yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına bilgi verilmesi amacıyla ve yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına aktarılabilecektir.


Kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. maddesi kapsamındaki haklarınıza yönelik başvurularınızı, www.cetinfamily.com.tr de yer alan Veri Sahibi Başvuru Formu’nu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.  Talebiniz mümkün olan en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandırılacaktır. Talebinize konu işlemin yerine getirilebilmesi için ek bir maliyet gerekmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifeye göre tarafınızdan ücret talep edilebilecektir.